Kartka imieninowa

Pamiętanie o czyichś imieninach to w dużej mierze przejaw sympatii do tej osoby oraz wyraz szacunku.

Imieniny czy urodziny?

kartka imieninowa

Nie każdy obchodzi dzień imienin – większość osób celebruje dzień urodzin, gdyż i dla solenizanta i dla jego rodziców jest to jeden z najpiękniejszych dni życia, więc coroczne przypominanie o nim jest formą powtarzania tej cudownej chwili. Jednak równie ważnym dniem jest nadanie dziecku imienia, który to moment następuje zaraz po jego przyjściu na świat, a który rzadko kiedy pokrywa się z dniem urodzin.
Jednym z wyrazów pamięci o dniu imienin bliskiej nam osoby jest obdarowanie jej prezentami, kwiatami, a także życzeniami umieszczonymi na ozdobnej kartce papierowej wysłanej tradycyjną drogą, czyli pocztą. Koniecznie odwiedź https://www.twojakartka.pl/imieniny/.

Kartki na imieniny

Jeszcze do niedawna ta forma składania życzeń osobie mieszkającej w znacznym oddaleniu była powszechnie praktykowana, jednak w obecnych czasach w dobie internetu i dostępu do wielu platform oferujących kartki elektroniczne, zaczęła zanikać.

Wśród kartek imieninowych najczęściej znajdziemy umieszczone na nich motywy kwiatowe w różnych kombinacjach – może to być zdjęcie pięknego bukietu, kosza z różami, pojedynczego kwiatu lub kwiaty polne umieszczone w wazonie, lub też grafikę wyrażającą tor ze świeczkami, prezenty, śmieszne napisy nawiązujące do tematyki imienin i wiele innych.

Kartka imieninowa dla bliskiej osoby

Wybierając kartkę imieninową powinniśmy kierowac się wiekem odbiorcy i tak – starsza osoba – babcia, dziadek, znajoma lub była nauczycielka z którą jesteśmy w kontakcie powinny otrzymać kartkę wyobrażającą bukiet kwiatów, stosowny napis oraz eleganckie oficjalne życzenia. Osoba młoda, dobrze nam znana, może otrzymać kartkę o mniej oficjalnej grafice i treści, lecz warto pamiętać by umieszczone życzenia były szczere i miłe.