Flyboard – sport dla odważnych

Pilot znajdujący się na Flyboard ma pełną kontrolę nad nawigacją, podczas gdy przepustnica jest kontrolowana przez osobę odpowiedzialną za PWC. Pilot na Flyboard jest zabezpieczony wiązaniami – co z całą pewnością jest ogromną zaletą.

Korzystanie z flyboard

Flyboard może być używany z większością modeli jednostek pływających. Korzystając z zestawu unikalnych i opatentowanych adapterów, wynalazca Frank Zapata z Zapata Racing zamienił zwykłą jednostkę pływającą w sensację sportów wodnych. Ciąg z PWC jest poprowadzony długim wężem do deski, gdzie kierowca może zmienić kierunek i kontrolować ten ciąg, aby wykonać dowolny ruch, którego pragnie. Cały ciąg wytworzony przez PWC jest prowadzony przez wąż, więc PWC tuż za kierowcą podąża szlakiem, dając swobodę poruszania się wszędzie, nawet pod wodą.

Rewelacyjny sport

Po otrzymaniu odpowiedniej instrukcji i zakładając, że uczeń może postępować zgodnie ze wskazówkami, większość ludzi wyjdzie z wody i poleci w ciągu pierwszych pięciu minut, a wielu w ciągu 30 sekund. Sport ten jest nie tylko łatwy, ale również bezpieczny. Ruch i kontrolę wykonuje się za pomocą stóp, aby przechylić Flyboard w górę, w dół, w lewo lub w prawo. Dysze ręczne uzyskują pozostałe 10% mocy i służą do stabilizacji, podobnie jak kijki narciarskie. Certyfikowany instruktor przez cały czas kontroluje dostępną moc i udziela cennych informacji – co z pewnością jest sporą zaletą. Jeśli chcesz spróbować swoich sił na flyboard ‚dzie zapisz się: https://www.prezentzycia.pl/pl/o/flyboard