Gwiezdne wojny- gadżety dla fanów

„Dawno temu, w odległej galaktyce…” któż nie zna tych kultowych słów pojawiających się na początku każdego filmu opowiadającego o losach dalekich planet, które ciągle są z kimś skonfliktowane. Losy Republiki rozgrzewają wyobraźnię fanów od 1977 roku, gdy pojawiła się pierwsza część space opery.

Star Wars – gadżety dla fanów


Miłośnicy filmów z Uniwersum Gwiezdnych wojen” znają na pamięć wiele fragmentów z filmów, kultowe są zwłaszcza te wypowiadane w pierwotnej trylogii, z najsłynniejszym chyba „Niech moc będzie z tobą”. Każdy fan Gwiezdnych wojen marzy o tym, by posiadać Star Wars gadżety z tym oraz innymi fragmentami z filmów.

Najlepiej nadają się na to kubki z ulubionym cytatem oraz koszulki i bluzy. Dużą popularnością cieszą się też inne gadżety z Gwiezdnych wojen, dzieci uwielbiają miecze świetlne, które na stałe weszły do pop kultury, maski Lorda Wadera, czy zbroje żołnierzy z poszczególnych części. Wśród zabawek z motywami Gwiezdnych wojen znajdziemy też klocki, z których budować można nie tylko najbardziej znane statki kosmiczne, ale także makiety planet, figurki postaci.

Gadżety Star Wars z księgarni


Inną kategorie prezentów dla sympatyków gwiezdnej sagi są Gwiezdne wojny gadżety z księgarni. Sporym zainteresowaniem cieszą się książki powstałe na motywach filmu, komiksy z przygodami Hana Solo, Luca Skywalkera, Księżniczki Lei i innych bohaterów. Przy okazji premiery kolejnych części sagi pojawiają się też bardzo atrakcyjne puzzle, bo przyznać trzeba, że sceny z filmu są bogate w szczegóły, a tym samym idealnie nadają się na trudną układankę z puzzli. Młodsi fani docenią zestawy kolorowanek dla dzieci w różnym wieku, zeszyty i notesy ze scenami z Gwiezdnych wojen na okładkach.

Gadżety Star Wars dostępne na Pixel-Shop.pl