Kozaki przed kolano – idealne do pracy i na wieczór

Kozaki przed kolano to idealna propozycja do stylizacji, które są bardziej formalne. Dress code w biurze często wyklucza muszkieterki, które są bardzo modne w tym sezonie. Nic straconego w kozakach przed kolano również można wyglądać świetnie. Jak łączyć kozaki, by wyglądały elegancko i ciekawie?

Do pracy


Kozaki na słupku przed kolano to idealna propozycja do spódnic oraz sukienek, które sięgają delikatnie przed kolano.

Kozaki na słupku z dopasowaną cholewą idealnie podkreślą sylwetkę. Warto pamiętać, że kobiety niższe powinny nosić kozaki, których cholewa sięga około 5 cm przed kolano. Kobiety wyższe mogą pozwolić sobie na wyższe buty. Również cholewa może być mniej dopasowana.

Czarne kozaki na słupku to propozycja, która sprawdzi się do każdej stylizacji. Dobierając do spódnicy przedłużaną marynarkę oraz bluzkę koszulowa kobieta będzie wyglądała elegancko i profesjonalnie.

Na wieczorne wyjście


Kozaki na słupku idealnie również wyglądają do stylizacji na swobodniejsze wyjścia. Dopasowując do nich letnią, zwiewną sukienkę uzyskamy stylizację, która będzie ciekawa i gustowna. W takim zestawie można pokazać się w kinie, restauracji czy na wieczornym spotkaniu z przyjaciółmi.

Kozaki na słupku świetnie wyglądają w połączeniu z sukienką dzianinową. Na taki zestaw mogą jednak pozwolić sobie panie, które nie mają problemów z nadprogramowymi kilogramami. Dopasowana sukienka dzianinowa bezlitośnie podkreśla wszystkie mankamenty figury.wykorzystany:Wykorzystany