Doktor Who – gadżety

Doktor Who to niezwykle popularny serial brytyjski, którego transmisja telewizyjna rozpoczęła się już w 1963 roku na platformie BBC. Twórcami serialu są Sydney Newman, C.E. Webber oraz Donald Wilson. Serial ma swoją bardzo długą historię – wielokrotnie był zawieszany i wznawiany z nową obsadą aktorską, z innymi scenarzystami i reżyserami. Mimo tych wszystkich perypetii i zmian nie stracił na wartości, a jego fani wciąż uwielbiają tę produkcję.

Czy seriale mają swój fanbase?

W dzisiejszych czasach panuje moda na fandomy. Co to takiego? Są to grupy ludzi, którzy wspólnie uwielbiają dany film, serial, serię książek czy jakiś zespół muzyczny czy wykonawcę. Seriale również doczekały się swoich fanów. Tworzą oni fora do dyskusji na temat nowych odcinków, teorii spiskowych, wymieniają się tam spostrzeżeniami i znajdują znajomych, którzy mają podobne zainteresowania do nich. Jest to świetna społeczność, która łączy osoby.

Doctor Who gadżety – jakie wybrać?

Na wielu stronach internetowych znajdziemy rzeczy, które będą kojarzyć nam się z danym serialem. Tak samo jest z Doctorem Who. Znajdziemy tam ozdoby, ubrania z wizerunkami aktorów, czy z logiem serialu. Możemy zakupić nawet całe sezony odcinków na płycie, a także CD ze ścieżką dźwiękową. Najbardziej popularnymi i najchętniej kupowanym gadżetami są między innymi:
– koszulki,
– bluzy,
– czapki z daszkiem,
– czapki zimowe,
– szaliki,
– kurtki,
– torby i torebki,
– pościel,
– przypinki,
– kubki,
– poduszki,
– breloczki,
– koce,
– dodatki do wystroju wnętrz.

Gadżety z serialu Doctor Who można znaleźć tutaj.