Elegancki pierścionek ze szmaragdem

Coraz więcej osób szuka oryginalnej, stylowej, efektownej biżuterii, która doskonale będzie pasować do wszystkiego. Zarówno panowie, którzy chcą zrobić swoim kobietom niezwykły prezent, jak i panie, które same sobie kupują biżuterię, chętnie inwestują w błyskotki z kolorowymi, szlachetnymi kamieniami, dzięki którym można wyróżnić się z tłumu. Jaki pierścionek jest obecnie na topie? Jaki model warto kupić swojej ukochanej? Na te oraz na wiele więcej innych pytań odpowiedzi znajdują się poniżej.

Modny pierścionek ze szmaragdem ciągle na topie

Chyba każdy z nas kojarzy szmaragd. Ten niezwykle uroczy, zielony kamień zdecydowanie wyróżnia się na półkach w dobrych salonach jubilerskich. Co ciekawe, pierścionek ze szmaragdem sprawdza się w wielu sytuacjach. Coraz częściej wybierają go panowie jako pierścionek zaręczynowy dla swoich ukochanych. Można go także podarować w prezencie na urodziny, rocznicę ślubu, na Walentynki oraz na Święta Bożego Narodzenia. Taki prezent na pewno pozytywnie zaskoczy każdą obdarowaną nim kobietę.

Jakie pierścionki ze szmaragdem można znaleźć obecnie w wielu sklepach?

Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych z biżuterią można znaleźć dużo efektownych, eleganckich pierścionków ze szmaragdem. Panowie często nie wiedzą, który model spodoba się ich wybrankom, dlatego też w takiej sytuacji najlepiej postawić na klasyczne rozwiązania lub po prostu zapytać o pomoc sprzedawców.

Nowoczesne modele na pewno zachwycają ciekawymi, oryginalnym kształtami. Panie, które uwielbiają błyszczeć, mogą wybrać również pierścionki ze szmaragdem oraz z diamentem. Takie połączenie jest niezwykle modne i co najważniejsze, bardzo stylowe.

Ile trzeba wydać na taki pierścionek?

Pierścionki ze szmaragdem można kupić w wielu sklepach z biżuterią za naprawdę dobrą cenę. Przeważnie klienci muszą liczyć się z wydatkiem od około 1500 zł do nawet 3000 zł. Warto zauważyć jednak, że takie pierścionki z szmaragdem kosztują znacznie mniej, niż modele z innymi kamieniami szlachetnymi.