Wysokiej jakości nasiona marihuany – co oferują seed banki?

Istnieją tysiące odmian nasion marihuany, ale każda z nich pasuje do jednej z kilku kategorii. Istnieją dwa gatunki sativa i indica – różnią się wyglądem, zapachem i smakiem. W tym artykule przyjrzymy się różnicom między nimi oraz innym kryteriom wyboru w trakcie zakupów.

Najpopularniejsze nasiona marihuany oferowane przez seed banki

Istnieją dwa główne rodzaje nasion marihuany oferowanych przez seed banki: feminizowane i automatycznie kwitnące. Nasiona feminizowane produkują rośliny, które są prawie identyczne z oryginalną rośliną macierzystą; innymi słowy, roślina wynikowa będzie żeńska (co oznacza, że będzie produkować kwiaty), a nie męska.

Nasiona automatycznie kwitnące produkują rośliny, które zaczynają rosnąć pod wpływem światła, co oznacza, że zaczną produkować kwiaty, kiedy tylko światło na nie padnie, co czyni je najlepszym wyborem dla hodowców, którzy nie mają zbyt wiele czasu i pieniędzy.

Oczywiście, nie jest to jedyna rzecz, którą musisz wziąć pod uwagę kupując nasiona marihuany online. Musisz także zdecydować, czy chcesz kupić odmianę sativa, hybryda czy indica.

marihuana

Jaką odmianę nasion marihuany wybrać?

Jeśli jesteś na rynku nasion marihuany, powinieneś wiedzieć o kilku rzeczach. Po pierwsze, istnieją różne odmiany marihuany. Występują one w różnych formach – sativa, indica i hybrydowe – a także w wielu odmianach o różnych efektach.

Na stronie panpestka.pl możesz znaleźć nasiona prawie każdej odmiany, jakiej szukasz:

– silne, łatwe w uprawie odmiany o wysokiej zawartości THC, takie jak Northern Lights lub Sour Diesel;
– niezawodne, stabilne odmiany sativy, takie jak Blueberry lub Panama Red;
– wytrzymałe hybrydy, które zapewniają solidną równowagę między dwoma efektami;
– hybrydy z przewagą sativy, które faworyzują efekt sativy, ale nadal mają pewien wpływ indica.