Lemon Haze – zalety i cechy popularnego szczepu konopi

Odmiana konopi Lemon Haze jest krzyżówką Lemon Skunk (hybryda) i Silver Haze (Sativa). Lemon Haze to średniej wielkości roślina o gęstych pąkach. Odmiana ma owocowe, wilgotne, sosnowe, ziemiste tony z nutami cytrusów i skunksa.

Zyskująca na popularności odmiana Lemon Haze

lemon hazeOdmiana konopi Lemon Haze stała się dość popularna, ponieważ może zapewnić ekstremalny umysłowy haj. Natychmiast wprowadza w stan pobudzenia i pomaga skoncentrować się na zadaniu. Odmiana Lemon Haze Hemp powstała w wyniku krzyżowania w latach 70-tych i 80-tych. Odmiana ma wysoką zawartość THC i jest klasyfikowana jako sativa.

Rośliny konopi tego typu najlepiej rosną w klimacie umiarkowanym z długimi, z wilgotnymi okresami. Może być uprawiana w pomieszczeniach lub na zewnątrz i preferuje dobrze przepuszczalną glebę o pH między 6,0 a 7,0. Może rosnąć na glebach piaszczystych lub innych miejscach ubogich w składniki odżywcze ze względu na niezwykłą zdolność adaptacji do różnych warunków środowiskowych.

Odmiana konopi typu lemon haze to wysokoplenny rodzaj konopi dający do 500 gramów plonu na metr kwadratowy, który charakteryzuje się cytrynowym zapachem oraz pieprznym. Jest odporna na dodatki chemiczne i niekorzystne warunki środowiskowe. Smak cytryny jest opisywany jako „cytrusowy” z nutą „miodowej”.

Jeśli jesteś zainteresowany lemon haze koniecznie zajrzyj tutaj: https://panpestka.pl/product/auto-lemon-haze/

Jakie są zalety i zastosowania konopi Lemon Haze?

Konopie Lemon Haze to odmiana konopi, która jest popularna ze względu na wysoką zawartość THC. Jest stosowana w wielu schorzeniach, w tym w stanach lękowych i depresji, a także w stanach zapalnych i zaburzeniach snu.

Lemon Haze rozwija się na wielu różnych glebach i klimatach, co ułatwia rolnikom jej uprawę w różnych regionach świata. Konopie te mogą być używane jako żywność, włókno, paliwo, a nawet surowiec na papier.