Antidotum na przeziębienie i nie tylko – czosnek w top 10

Jeżeli nie wiesz, od czego zacząć swoją terapię leczniczą, bo właśnie spodziewasz się przeziębienia lub infekcji- nic prostszego, sięgnij po ząbek czosnku. Świetnym rozwiązaniem w profilaktyce zdrowotnej jest spożywanie czosnku. Wystarczy jeden ząbek dziennie, aby stworzyć naturalną ochronę przed wirusami i nie tylko.

Czosnkowe forte

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z ekstraktu czosnkowego w postaci produktu forte. Firma forte oferuje produkt z najwyższej jakościowo pułki. Czosnek to bezapelacyjnie totalny lider w świecie cudownych roślin leczniczych. Ta wspaniała roślina z rodziny amarylkowatych jest naturalnym antybiotykiem i nie tylko. Istnieje wiele roślin o działaniu bakteriobójczym, ale czosnek forte jest produktem, który zasługuje na szczególną uwagę i na pewno należy go zaliczyć do grupy produktów najlepszych w swoim rodzaju.

Bomba witaminowa

Czosnek to zwalczanie infekcji, ale także obniżenie ciśnienia, co jest bardzo pożądane u ludzi borykających się z nadciśnieniem tętniczym. Ząbek czosnku to inaczej cała apteka zbawiennych związków chemicznych, które potrzebuje każdy z nas w codziennej egzystencji pełnej pośpiechu i nadszarpywania swojego zdrowia. Innymi słowy, czosnek to wspaniała bariera pro zdrowotna. Oprócz działania bakteriobójczego czosnek to skarbiec flawonoidów, aminokwasów i saponin. To także źródło cennych witamin z grupy B oraz prowitaminy A. Obok wymienionych związków w czosnku znaleźć można także cenne sole mineralne i mikroelementy.