Jakie damskie sandały są w modzie?

W letnie upały królują damskie sandały w wielu różnych odsłonach, dlatego też warto dowiedzieć się, które modele są najmodniejsze i na jakie elementy zwrócić uwagę przy ich zakupie. Trendy w branży obuwniczej zmieniają się bardzo szybko i nie inaczej wygląda sytuacja również w przypadku sandałów dla kobiet.

Jakie modele wybrać?

W obecnym sezonie można postawić nie tylko na minimalistyczne sandały, ale również na sportowe modele, które w ostatnim czasie biją rekordy sprzedaży. Wygodne sandały damskie na platformie są doskonałym wyborem nie tylko dla młodszych, ale również nieco starszych kobiet. Godne uwagi są również inspirowane skandynawskim stylem zwykłe klapki. Dla większości kobiet najbezpieczniejszym wyborem będą zawsze proste sandałki z cienkimi paskami. Modele tego typu idealnie prezentować będą się z jeansami albo letnimi garniturami z bawełny. Jest to wspaniały wybór dla tych kobiet, które poszukują uzupełnienia dla wieczorowych sukienek. Damskie sandały z cienkimi paskami zaprojektowane są dla kobiet o dość szczupłych stopach.

Moda na sandały na obcasie

Mało kobiet zdaje sobie sprawę z tego, że od kilku sezonów na półkach sklepowych można znaleźć sandały na obcasach, które przyjmują zazwyczaj dość geometryczne formy. Niektóre sandały potrafią być prawdziwymi dziełami sztuki, dlatego też warto poszukać ciekawych modeli. W obecnym sezonie najmodniejsze są sandały, które mają dwa różne ale umiejętnie korespondujące ze sobą obcasy.