Aktualne trendy modowe

Każda zmienia pory roku, to świetna okazja do odświeżenia lub całkowitej zmiany garderoby. To również okazja, by nabyć nową parę butów. Jakich? Wiosną i latem chętniej stawiamy na buty na koturnie, które są niezwykle wygodne oraz pięknie podkreślają sylwetkę. Aktualnym hitem są te w żywych kolorach, które bez problemu dopasuje do każdej stylizacji.

1. Idealne buty na wiosnę
Nadchodzącej wiosny na ulicach będą dominować wszelkie zwierzęce wzory, mocne printy oraz różnokolorowe paski. Producenci zdając sobie z tego sprawę, już teraz kusza asortymentem w takich barwach. Panie śmiało więc mogą kupować buty na koturnie w odważnych wzorach i printach, które dopasujemy z kolorowymi sukienkami czy zwiewnymi spódnicami. Warto tej wiosny stawiać więc na typowo kobiece ubrania. 

buty na koturnie ze sklepu pantofelek24
Obuwie na koturnie

2. Wygoda i komfort chodzenia
Bez względu na to, ile panie mają lat, jaką posiadają sylwetkę lub jaki zawód wykonują – coraz częściej w codziennych stylizacjach stawiają na tzw. sportową elegancję czyli połączenie eleganckiego stylu ze sportową wygodą. I tu świetnie wpisuje się wiosenny trend na obuwie sportowe w postaci butów na koturnie np. w postaci trampek czy sneakarsów inspirowanych latami 90tymi. Takie buty na koturnie są nie tylko oryginalne, wygodne ale i doskonale je można połączyć zarówno z elegancką sukienką, jak i prostymi jeansami. 

3. Modne rzeczy nie muszą być drogie
Warto poszukać w internecie oryginalnych, wyjątkowych i ciekawych butów, które będą oryginalne i wykonane z dobrych jakościowo materiałów. Buty na koturnie znajdziemy już od 150 – 200 zł. To dość atrakcyjna cena za model butów, który może nam posłużyć przez co najmniej kilka sezonów.