Kolczyki srebrne koła dla kobiet o każdej posturze ciała

Powszechnie na rynku modowym mówi się o tym, że dobór odzieży powinien być ściśle powiązany z posturą danej osoby. Są pewne elementy ubioru, jak i również wzory w których nie będą się dobrze prezentowały osoby niskie, wysokie, bardzo szczupłe czy otyłe. Jak się okazuje ta sama zasada dotyczy doboru biżuterii.

Jakie kolczyki dobrać do danej postury ciała?

Jeżeli mamy do czynienia z osobą wysoką i szczupłą, to raczej kolczyki srebrne tutaj będą pasowały jej w każdej postaci. Zarówno te przylegające do ucha, kolczyki wiszące, kolczyki srebrne koła i wiele innych rodzajów.

W przypadku osób szczupłych, ale niskich srebrne kolczyki właściwie też mogą być noszone bez żadnych ograniczeń fasonów, wzorów i wielkości. Problem zaczyna się pojawiać w przypadku osób otyłych. Tutaj dobór odpowiednich kolczyków srebrnych nie jest już taki łatwy.

Podstawową zasadą, jaką powinna kierować się osoba otyła podczas zakupów biżuterii jest kondycja jej szyi. Jeżeli posiada ona krótką szyję, którą pokrywa nadmiar tłuszczu, to wówczas nie jest dobrym rozwiązaniem aby osoba taka zakładała długie kolczyki oraz na przykład dużych rozmiarów kolczyki koła ze srebra. Wbrew wielu przekonaniom, że podłużne kolczyki wydłużają szyję, tak naprawdę w przypadku osób otyłych dają optyczne złudzenie, że ta szyja jest jeszcze krótsza niż ma to miejsce w rzeczywistości. W związku z tym faktem osobom otyłym zaleca się niewielkie kolczyki przylegające do małżowiny.