Siła gadżetów

Kto zna serial „Teoria wielkiego podrywu” wie, że miliony fanów nie mogą się mylić. Serial jest kultowy.
Siła tego serialu przejawia się w ciągle popularnych w sprzedaży big bang theory gadżetach.


Świat naukowców z ich dziwactwami i fobiami został w tym serialu połączony ze światem popkultury. Pokazano, że wyjątkowo inteligentni ludzie mogą pasjonować się grami i serialami, że są zabawni. Jednocześnie przemycają w świetnych dialogach wiele ciekawych informacji, choćby z dziedziny fizyki. Nie wyglądają oszałamiająco, nie są doskonali.
Fani za to właśnie ich pokochali.

Kupujemy gadżety

Pozytywne doznania, jakie wynoszą fani z treści tego serialu, z jego oprawy muzycznej czy gry aktorów powodują, że chcą mieć w zasięgu ręki big bang theory gadżety.
Posiadanie i kolekcjonowanie gadżetów jest równoznaczne ze stwierdzeniem, że jestem fanem tego serialu, że ten serial jest świetny i godny polecenia. I nie ma tu miejsca na jakąkolwiek dyskusję.
Jakość i estetyka wykonania gadżetów jest świetna, a ich różnorodność jest naprawdę duża.

Wyższy poziom uwielbienia

Każdy fan znajdzie coś dla siebie. Teoria wielkiego podrywu gadżety to miedzy innymi bluzy, koszulki, rękawice i fartuchy kuchenne, podkładki pod myszkę, poduszki, gry i plakaty. W Stanach Zjednoczonych prawdziwą furorą są niewielkie figurki kolekcjonerskie. Figurki z dużymi głowami, które przedstawiają bohaterów serialu. Są wyjątkowo ładne. Kolekcjonują je dorośli, bo siła gadżetów jest ogromna. Bo dzięki nim chcemy wejść głębiej w świat serialu, który uwielbiamy.

Teoria Wielkiego Podrywu, sprawdź gadżety na Frogles.pl.