Salewa – odzież dla miłośników turystyki górskiej

Niemiecka firma Salewa posiada w swoim asortymencie pełną gamę produktów przeznaczonych dla miłośników outdooru. Wśród nich znajduje się wiele różnych modeli odzieży trekkingowej bazującej na najnowocześniejszych technologiach!

Lubisz chodzić na wycieczki w góry? W takim przypadku na pewno wiesz, jak ważna jest odpowiednia odzież. Aktualnie profesjonalne wyposażenie tego typu można kupić w wielu sklepach turystycznych – w ich asortymencie można znaleźć także odzież firmy Salewa.

Salewa to założona w Niemczech marka artykułów outdoorowych, która koncentruje się przede wszystkim na produkcji wyposażenia przeznaczonego do trekkingu, czyli dla amatorów turystyki górskiej – tutaj sklep. Jej artykuły na pewno przypadną do gustu zarówno początkującym, jak i bardziej doświadczonym osobom!

Odzież trekkingowa Salewa – dla wymagających!

Niezależnie od tego, czy preferujesz krótkie, jednodniowe wypady w góry, czy też wolisz dłuższe, parodniowe eskapady, Salewa ma dla Ciebie szeroką gamę produktów, które przydadzą się podczas przemierzania tych prostszych, a także trudniejszych szlaków.

W ofercie Salewy można znaleźć różne rodzaje ubrań turystycznych:

  • koszulki z krótkimi rękawkami
  • bluzy i koszulki z długimi rękawami
  • kurtki trekkingowe – zimowe, przeciwdeszczowe, typu softshell
  • spodnie trekkingowe – zimowe, letnie, krótkie spodenki
  • bielizna termoaktywna – dolna i górna, skarpetki
  • dodatki – rękawiczki, czapki, czołówki i inne

Dodatkowo Salewa oferuje także innego rodzaju produkty dla amatorów outdooru, w tym między innymi są to plecaki, kijki, buty trekkingowe.

Salewa – najwyższa jakość odzieży technicznej

Salewa produkuje wysokiej klasy odzież techniczną, która bazuje na nowoczesnych rozwiązaniach dla maksymalnego komfortu, trwałości oraz bezpieczeństwa. Termoaktywne, oddychające materiały, specjalne membrany, a także funkcjonalne kroje powodują, że sprawdzą się na każdej trasie i o każdej porze roku.

Te wszystkie zalety powodują, że po odzież Salewa sięga obecnie tak wielu miłośników turystyki górskiej na całym świecie!