Gadżety z serialu Gra o Tron.

Gadżety z gier, filmów i seriali cieszą się dużą popularnością wśród fanów danej serii dzięki czemu z dnia na dzień projektów przedmiotów z daną serią coraz to bardziej przybywa, tym bardziej jeżeli popularność na przykład jakiegoś serialu rośnie.

Tak samo jest z serialem Gra o Tron z powodu, że cieszy się ona wielką popularnością gadżetów z motywami tego właśnie serialu nie braknie. Zaczynając od rożnego rodzaju przedmiotów użytku dziennego takich jak mydła, gąbki do mycia, czy pewnie każdemu znane kubki, co stało się już klasykiem, że możemy spotkać setki jak nie tysiące kubków z najróżniejszymi nadrukami, po ubrania takie jak koszulki, bluzy, czapki i więcej, na figurkach kolekcjonerskich kończąc. Jest to jednak dopiero szczyt góry lodowej, bo w internecie można znaleźć wszystko, a te „wszystko” często bywa bardzo interesujące.

Na przykład znaleźć można replikę żelaznego tronu jeden do jeden co jest drogim wydatkiem, lecz żaden prawdziwy fan tego serialu by takowym zapewne nie pogardził. Ogólnie jeżeli mowa o gadżetach z Gry o Tron to można znaleźć dosłownie wszystko. Zapewne znajdzie się nawet człowiek, który posiada w swoim domu tylko przedmioty fanowskie co byłoby tak naprawdę możliwe. W końcu jeżeli można dostać nawet kieliszki do wódki, to każdy dorosły fan serii powinien być usatysfakcjonowany prawda?

Tak czy inaczej seria ta jest tak bardzo popularna, że dostać można z jej motywem tak naprawdę wszystko, a pomimo tego najciekawszą kategorią z gadżetów tego serialu są figurki kolekcjonerskie, często tak detaliczne, że sam scenarzysta danego serialu nie odróżniłby repliki z rzeczywistym rekwizytem, który wykorzystał. 

Gra o Tron gadżety dostępne na Pixel-Shop.pl.