Gadżety Pusheen – gratka dla małych i dużych!

Chyba każdy choć raz spotkał się z uroczą kocicą o imieniu Pusheen. Ten popularny kociak występuje jako naklejki na facebook’u i w zabawny sposób pokazuje codziennie czynności. Jego historia sięga aż roku 2010, kiedy to pierwszy raz wystąpił w komiksie o swoich przygodach.

Od 2011 roku ma swoją stronę, a rok później powstała cała seria komiksów. Urocza kotka ma wiele fanów i to nie tylko wśród dzieci, a każdy wielbiciel Pusheena może wybierać z ogromnej kolekcji gadżetów.

Pusheen gadżety – maskotki i figurki

Pluszowy kotek Pusheen to jeden z najpopularniejszych gadżetów dla wszystkich fanów tej postaci! Świetnie sprawdzi się jako przytulanka dla dzieci albo po prostu jako element większej kolekcji. Pluszaki z Pusheenem występują w wielu rozmiarach i rodzajach!

Można wybrać najzwyklejszego kotka, ale dostępne są także w kształcie dinozaurów, jednorożca albo nawet jedzące, co zresztą jest bardzo charakterystyczne dla Pusheena – to właśnie temu zawdzięcza swoją puszystość. Figurki również występują w wielu modelach, ale najpopularniejsze są te od Funko POP!

Pusheen – inne akcesoria

Pusheen akcesoria to także rzeczy, które przydają się w codziennym życiu i mogą ubarwiać każdy dzień. Każdy fan może sobie sprawić kubek z Pusheenem – dzięki temu wszystkie napoje na pewno będą lepiej smakować! Oprócz tego super wyborem jest plecak, który sprawdzi się do szkoły dla dzieci, ale to nie oznacza, że dorośli nie mogą z niego korzystać! Duży plecak będzie pojemny, można zabierać go ze sobą na wycieczki, a do kompletu można dokupić notes z Pusheenem. Aby zawsze mieć przy sobie ulubioną kotkę warto wybrać brelok, który można przyczepić do kluczyków.