Gadżety Dragon Ball nigdy nie tracą na popularności

Seria anime „Dragon Ball” to dla wielu dorosłych ważna część dzieciństwa. Niektórzy po dzień dzisiejszy oglądają popularny serial i starają się gromadzić wszelkie gadżety z nim związane. Nałożyło się to na znaczy wzrost popularności japońskiej animacji wśród młodzieży. Fanów serialu przybywa, a wraz z nimi sprzedaż akcesoriów Dragon Ball. Jakie konkretnie możemy kupić w Polsce? 

Figurki i zabawki

Ważną częścią życia każdego fana anime jest zbieranie figurek. Gadżety Dragon Ball opierają się na wielu postaciach z serii, które są odwzorowane z dużą dokładnością względem animacji. Najczęściej wykonane z twardego plastiku, idealnie ozdabiają półki i szafki w pokoju. 

Dragon Ball gadżety mogą mieć czasami po kilkadziesiąt centymetrów wysokości. Postacie Son Goku czy Vegety mogą mieć ruchome części ciała, co będzie dodatkowym atutem dla bawiących się dzieci. Istnieją też zabawki w postaci gier planszowych czy karcianych. 

Gadżety przydatne w domu 

Akcesoria Dragon Ball mogą mieć bardziej praktyczne zastosowania. Przydatne są w sypialni w postaci pościeli, możemy kupić też osobną poduszkę z podobizną ulubionej postaci. Do wyboru mamy także kolorowe kubki z postacią Son Goku w różnej wersji Saiyan. Ciekawym gadżetem Dragon Ball jest też komplet talerzy, gdzie każdy z osobna przedstawia inny numerek smoczej kuli. Ciekawym pomysłem na prezent może być koszulka z różnymi postaciami. Różowa z Bulmą dla dziewczyny i niebieska z Freezerem dla chłopaka. Nie brakuje oczywiście czapek, butów dla dzieci, a nawet bielizny. Trzeba przyznać, że Dragon Ball gadżetowo ma się w Polsce naprawdę nieźle.