„Dom z papieru” – jaki gadżet warto mieć?

„Dom z papieru” to hiszpański serial, który jest znany każdemu miłośnikowi filmów. Po raz pierwszy pojawił się w 2017 roku i podbił serca fanów z całego świata. Fabuła opiera się na poczynaniach „profesora”, który gromadzi grupę ośmiu przestępców, którzy cechują się różnymi umiejętnościami. Ich wspólnym celem jest atak na hiszpańską mennicę. Od kilku lat serial zdobywa coraz więcej oglądających – wielu z nich chce mieć gadżety „domu z papieru”. Co warto mieć?

Kubek – idealny prezent dla fana

Każdemu, komu spodobała się rola profesora, będzie zachwycony kubkiem. Profesor podczas planowania napadu charakteryzował się spokojem, popijając przy tym napój z kubka. Warto sprawić taki gadżet – z pewnością poranna herbata lub kawa nie będzie należeć do nudnych.

Warto wszystko notować!

Kolejnym ciekawym gadżetem dla miłośnika hiszpańskiego serialu będzie notes. Profesor cały czas spisywał swoje notatki i dzięki temu popełnił mniej błędów – w szczególności podczas drugiego napadu! To właśnie w tym specjalnym notesie, można zapisywać przemyślenia, ważne spotkania, notatki i spostrzeżenia. To bardzo przydatny gadżet. Na stronach notesu można też dać upust fantazji – narysować, szkicować, zrobić plan budynku. Bohaterowie serialu realizowali plan profesora, a dokładne plany i notatki na pewno im pomogły!

Co jeszcze?

Innymi ciekawymi gadżetami „domu z papieru” są: puzzle, planery, naklejki na zeszyty, maskotki, maski – z pewnością każdy fan serialu znajdzie coś dla siebie! Warto mieć, jakiś gadżet przypominający bohaterów.

Gadżety z serialu Dom z Papieru dostępne na stronie https://pixel-shop.pl/pl/c/Dom-z-papieru/185