Bestsellery książkowe na wiosnę

Tegoroczna wiosna jest obfita w nowości książkowe, które bardzo szybko stały się bestsellerami. To książki znanych i lubianych autorów, które znikają z półek w bardzo szybkim czasie. Na jakie nowości warto zwrócić uwagę?

Remigiusz Mróz „Ekstradycja”

Nie wszystkie bestsellery książkowe wyróżniają się tak bardzo jak powieści Mroza. Czytelnicy czekają na nie i bardzo chcą mieć je w swoich rękach. „Ekstradycja” to już jedenasty tom przygód Chyłki i Zordona. Akcja nie zwalania ani na chwilę. W poprzednim tomie prawniczka uciekła z kraju i zaginął po niej ślad. Nie kontaktowała się z nikim, nawet z ukochanym. Kordian musi wrócić do swojego normalnego życia, więc przyjmuje dość zagadkową sprawę Ukraińca, który właśnie wybudził się ze śpiączki i nie pamięta nic… oprócz wiadomości od Chyłki.

B.A.Paris „Dylemat”

To już kolejny bestseller książkowy autorki „Za zamkniętymi drzwiami” i „Na skraju załamania”. Jej książki to thrillery, w których ogromną rolę odgrywa psychologia człowieka. „Dylemat” wyróżnia się pod tym względem. Jest bardziej dramatem niż thrillerem psychologicznym. Różni się od pozostałych książek, ale wciąż dotyka najgłębszych problemów ludzkiej natury. Autorka szuka w niej odpowiedzi na to, ile człowiek może być gotowy poświęcić, by zapewnić ukochanej osobie kilka dodatkowych godzin szczęścia? Ile to jest warte? Czytając „Dylemat” można dowiedzieć się, ile było warte dla Adama i Livii.