Rodzaje majtek damskich

Najbardziej popularne i rozpowszechnione majtki damskie na świecie to oczywiście figi. Uniwersalne, dające pełną swobodę i komfort majtki. Zasłaniają praktycznie całą pupę, przez co nie wzbudzają żadnych kontrowersji. Doskonale sprawują się na co dzień. Można je nosić każdego dnia. W głównej mierze są wykonane z bawełny, czyli materiału wysokiej jakości. Dosyć często figi są ozdobione różnego rodzaju nadrukami, kokardkami czy chociażby haftami. Można je także kupić w komplecie między innymi z biustonoszem. W górnej części jest wstawiona gumka, która podtrzymuje figi w pasie. Rekomendowane są dla każdej kobiety niezależnie od gustu.

Na drugim stopniu podium można umieścić stringi. Ten typ majtek w odróżnieniu od poprzednika eksponuje pośladki, ponieważ pomiędzy nimi znajduje się tylko cienki sznureczek, który jedynie zasłania miejsce intymne. W głównej mierze są noszone ze względów estetycznych, aby uniknąć widocznych spod ubrania szwów zwykłej bielizny. Mogą być także kojarzone w kontekście erotycznym, gdyż pokazują atrakcyjność kobiecego ciała. Na pewno pobudzą wyobraźnię każdego mężczyzny. Kobiety szczególnie zakładają je na plaże, by opalić się w trudno dostępnych miejscach. Bielizna ta ma kilka rodzajów różniących się wykończeniem tylnej części albo brakiem pasa łączącego elementy oraz przeznaczeniem.

Ostatnie miejsce podium

Szorty to przede wszystkim krój zapożyczony z męskiej bielizny. Wyglądem przypominają męskie bokserki. Główną zaletą jest fakt, iż zasłaniają całe pośladki. Z pewnością spodobają się paniom, które nie lubią eksponować swojego ciała. Ogólnie rzecz biorąc są dość popularne wśród kobiet. Odzież ta daje ogromną swobodę, dzięki nim mamy duży zakres ruchów, co z pewnością spodoba się paniom, podejmujące często wysiłek fizyczny. Szorty nie przebijają się przez materiał. Poza tym idealnie ukryją pulchne biodra.
Istnieją również szorto-stringi. Przede wszystkim są bardziej zabudowane niż klasyczna wersja stringów. Dostępne są też modele, które zakrywają biodra, ale nie zakrywają już pośladków.

Więcej fantazyjnych majteczek do kupienia online na Obsessive.com