Kartki na każdą okazję

Sposoby składania życzeń i serdeczności z pewnością przeszły w ostatnich latach prawdziwą rewolucję. Dzisiaj wszystko robi się za pośrednictwem emaila albo po prostu SMS-a. Niestety coraz rzadziej wysyła się klasyczne kartki na 18 urodziny za pomocą poczty. Wielka szkoda, bo to naprawdę ogromna przyjemność otrzymać taką przesyłkę. Warto wrócić do tej tradycji i sprawdzić swoim bliskim niespodziankę w związku z okazją taką jak urodziny czy imieniny.

kartki na 18 urodziny

Kartki na osiemnastkę

18 urodziny to zawsze ogromne wydarzenie w życiu każdego człowieka wkraczającego w dorosłość. Chociaż z każdej strony płyną do niego serdeczności i życzenia, młody człowiek może czuć się trochę niepewnie na tej dosłownie nowej drodze życia. Kartka z odręcznie wypisanymi życzeniami od serca na pewno sprawi ogromną przyjemność. Poza tym może wywołać też niepohamowany uśmiech na twarzy – IC stylistyka jest najczęściej bardzo humorystyczna ich tak zwanym jajem. To podoba się młodzieży! Taką kartkę mogą wręczyć sobie kumple czy przyjaciółki.

Coś miłego z okazji Abrahama

W niektórych częściach Polski obchodzi się tak zwanego Abrahama, czyli 50 urodziny. Ta dostojna okazję wymaga też dostojnej oprawy i takich samych gestów. Warto postawić na elegancką kartkę i napisać tam prawdziwie szczere życzenia płynące prosto z serca. Mogą wyjść one na przykład od współpracowników lub kolegów, dalszej rodziny albo na przykład wnuków. Słowa zapisane mają prawdziwą moc, dlatego warto wrócić do tych najbardziej tradycyjnych form składania życzeń. Tutaj poznasz bardzo fajną ofertę.