Jestem Pan Miszuk

Gdyby tylko móc wezwać na pomoc Pana Miszuka, można być pewnym, że z realizacji życzeń wywiązałby się lepiej niż złota rybka. Co prawda zadanie wykona tylko jedno, ale można go wzywać do woli. Tak przynajmniej zapewnia sam Rick!

I do tańca i do różańca

Pan Miszuk to znany z Rick and Morty gadżet. Choć może trudno traktować go jak przedmiot, ponieważ zdaje się posiadać swoją świadomość i emocje. Specjalizując się w pomocy wszelakiej może zostać wezwany do wyniesienia śmieci, odebrania dziecka z przedszkola czy napisania raportu, którego nam samym nie chce się sklecić. A co najlepsze – nie trzeba mu płacić. Wystarczy grzecznie poprosić.

Miszuk Niezbędny

Na razie Miszukowie nie zawiązali związku zawodowego, więc chyba nie utyskują zbytnio na swój los, ale nie chcąc się ładować w zbędne kłopoty można pokusić się na inne, znane z Rick and Morty gadżety, które nie posiadają samoświadomości, więc i ryzyko buntu nie jest z ich strony groźne. Co więc jeszcze oferuje nam laboratorium szalonego naukowca Ricka?

  • pistolet portalowy do przemieszczania się między wymiarami
  • statek kosmiczny do podróżowania po przepastnym wszechświecie i zwiedzanie jego atrakcji
  • plumbus do… trudno powiedzieć do czego, ale z pewnością i on znajduje do czegoś zastosowanie

Laboratorium Ricka

Pracownia, przypominającego zmaltretowanego Einsteina eksperymentatora pozwala na skonstruowanie dowolnie szalonego i pokręconego wynalazku, a arsenał pomysłów jeszcze się nie wyczerpał. Można się tylko spodziewać, co jeszcze zaserwuje Rick and Morty i co ponownie podbije serce fanów, jak zrobił to niezawodny Pan Miszuk.

Gadżety z serialu Rick i Morty dostępne na stronie https://www.frogles.pl/pol_m_Licencje_Gadzety-Rick-and-Morty-556.html