Tanie pierścionki zaręczynowe. 3 modele, którymi ją oczarujesz!

Za pierścionek zaręczynowy nie trzeba płacić fortuny. W sprzedaży dostępna jest również taka biżuteria, która wygląda efektownie, a przy tym wcale nie kosztuje dużo. Oto 3 tanie pierścionki zaręczynowe, którymi na pewno oczarujesz swoją wybrankę

Złoty pierścionek zaręczynowy o próbie 333

Jako zaręczynowy pierścionek najczęściej wybierana jest biżuteria wykonana ze złota, która również kojarzy się jako bardzo droga. Można jednak znaleźć wiele tanich modeli, które zachwycają bogatym, luksusowym wyglądem.

Pierścionki ze złota kosztują najmniej, gdy posiadają próbę 333 (8 karatów). Oznacza to, że biżuteria ta posiada 33,3% złota w stopie. W rezultacie cena jest bardzo atrakcyjna!

Jeszcze mniej można zapłacić za pierścionki złocone, czyli wykonane ze stali pokrytej elektrolitycznie złotem.

Pierścionek zaręczynowy z cyrkoniami

Wysokiej jakości cyrkonie do złudzenia przypominają prawdziwe diamenty. Jako że pierścionki zaręczynowe tradycyjnie posiadają te kamienie szlachetne, tanią alternatywą może być wybór biżuterii ozdobionej jedną lub paroma cyrkoniami.

Cyrkonie to syntetyczne kamienie, które wytwarzane są na bazie tlenku cyrkonu. Odpowiednio oszlifowane uchodzą za wierną imitację diamentów. To dobry wybór dla oszczędnych par!

Srebrny pierścionek zaręczynowy

Trzeci pomysł na tani pierścionek zaręczynowy to biżuteria srebrna. Srebro jest lubiane przez wiele kobiet i stanowi korzystną cenowo alternatywę dla droższego białego złota.

Wobec tego piękne zaręczynowe pierścionki wcale nie muszą być bardzo dużym wydatkiem!