Jakiej długości naszyjniki srebrne wybierać?

Przy wybieraniu naszyjników trzeba podjąć wiele decyzji począwszy od tego z jakiego metalu będzie on wykonany, aż po dopasowanie go do wyglądu czy konkretnej kreacji. Na estetyczne walory naszyjników, a także wygodę ich noszenia będzie wpływać również ich długość.

Do najczęściej spotykanych długość naszyjników zalicza się te pomiędzy czterdzieści cztery oraz czterdzieści pięć centymetrów. Takie naszyjniki srebrne NASZYJNIKI SREBRNE to idealne rozwiązanie dla kobiet o średnich wzroście, u których produkty o takiej długości będą się idealnie układały na dekolcie. Natomiast jeśli chcemy, aby naszyjniki kończyły się na klatce piersiowej wówczas można postawić na te o długości sześćdziesięciu centymetrów.

Naszyjniki okalające szyję

Do popularnych w ostatnich czasach produktów zaliczają się NASZYJNIKI POZŁACANE, które okalają ściśle szyję. Tego typu produkty mają długość trzydzieści pięciu centymetrów. Tego typu naszyjniki powinny być maksymalnie pięć centymetrów dłuższe od obwodu szyi. Szczególnie sprawdzą się u kobiet, które mają długą oraz szczupła szyję.

Długie naszyjniki ze srebra

Z długich naszyjników srebrnych powinny korzystać kobiety, które chcą:

  • wydłużyć krótką szyję
  • zmniejszyć optyczne wrażenie szerokiej szyi.

Atutem długich naszyjników pozłacanych jest to, że potrafią odwrócić uwagę od niedoskonałości szyi. Dotyczyć to może choćby nadmiernie widocznych zmarszczek. Dodatkowo pozwalają na ładne podkreślenie obojczyków. Dysponując szerszą szyją warto decydować się na długie naszyjniki o bardziej subtelnych kształtach, które nie będą nadmiernie rzucać się w oczy.