Bransoletki na łańcuszku – ponadczasowy dodatek

Bransoletki łańcuszkowe występują w wielu różnych wersjach, ale jedno jest pewne – jest to jeden z najbardziej uniwersalnych rodzajów biżuterii. Odpowiednio dobrana będzie wyglądać bardzo gustownie, podkreśli nadgarstek i odświeży każdą stylizację. 

Co to jest bransoletka łańcuszkowa? 

Najbardziej podstawowy typ takiej bransoletki składa się z łańcuszka i regulowanego zapięcia. Jest to wygodny element biżuterii, który łatwo dopasować do wielu stylów ubioru i połączyć z innymi elementami biżuterii. Obecnie w ofercie sklepów jubilerskich dostępnych jest wiele modyfikacji, polegających na wykorzystaniu różnego typu i grubości łańcuszków lub zastosowania dodatkowych ozdób. Biżuteria może zostać ozdobiona zawieszkami w różnych kształtach: 

– serce,

– dziewczynka,

– chłopiec,

– koniczyna,

– serca w sercu, 

A także wiele innych. Dzięki temu możliwe jest znalezienie bransoletki na łańcuszku, która będzie pasować do gustu każdego.

Pomysł na unikatowy prezent

Bransoletki na łańcuszku są klasycznym przykładem biżuterii, który będzie pasował do różnych strojów i okazji, jednak jednocześnie łatwo jest stworzyć wyjątkową ozdobę, przypominającą o konkretnej dacie lub osobie. Bransoletki łańcuszkowe mogą być interesującą propozycją prezentu na Dzień Kobiet, urodziny lub pod choinkę. Możliwe jest dostosowanie biżuterii do okazji, na którą prezentem będzie bransoletka – łańcuszek może mieć aż do 5 różnych ozdób. W ofercie znajdują się przekładki lub zawieszki w różnych kształtach, na których można wykonać dowolny grawerunek. Dzięki temu można podarować bliskiej osobie ozdobę jedyną w swoim rodzaju.

Biżuteria jest wykonana z wysokiej jakości srebra próby 925 lub srebra pokrytym 24-karatowym złotem i jest wykonana ręcznie. Co więcej, bransoletki łańcuszkowe są pakowane w gustowne, szare pudełeczko ze złotym logo, co dopełnia elegancki charakter podarunku. W ofercie sklepu znajdują się także naszyjniki z możliwością personalizacji, co pozwoli na stworzenie gustownego kompletu biżuterii na każdą okazję.