Biżuteria na dekolt – pojedynczo czy warstwowo?

Bluzki z większym dekoltem, sukienki z odsłoniętymi ramionami – takie stylizacje wymagają wykończenia. Dobranie odpowiedniej biżuterii jest tu bardzo ważne, gdyż pozwala dopełnić stylizację. Jak dobrać naszyjnik?

Łańcuszek czy naszyjnik?


Łańcuszki srebrne idealnie wpiszą się w stylizacje codzienne. Delikatna biżuteria, która nie rzuca się mocno w oczy sprawia, że cała stylizacja wydaje się delikatna i subtelna.

Mając odzież, która ma proste wykończenia u góry można postawić na biżuterię bardziej wyszukaną. Naszyjnik z ciekawym kamieniem będzie wyglądał elegancko i gustownie. Agat, turkus, czy perły sprawią, że zestaw stanie się bardziej niecodzienny.

Najmodniejsze połączenia


Łańcuszki srebrne noszone po kilka jednocześnie wyglądają ciekawie i niebanalnie. Zakończone zawieszkami zyskują osobisty charakter.

Kamienie również można nosić oprawione w złoto bądź srebro, jako pojedyncze zawieszki. Dla kobiet, które lubią konkretną, widoczną biżuterię ciekawą propozycją będzie sznur kamieni.

Łącząc biżuterie w komplety trzeba jednak uważać, by zestaw nie był zbyt wyzywający. Do pracy i na co dzień raczej nakładamy mniejszą ilość biżuterii. Wieczorne wyjście jest bardziej odpowiednie na komplet, który będzie bardziej okazały.

Bliższe informacje na tej stronie