W czym może pomóc Supradyn?

Supradyn to doskonały preparat dla wszystkich tych osób, które chcą wzbogacić swoją dietę w zestaw niezbędnych minerałów i witamin. Jedna tabletka dziennie rozpuszczona w szklance wody, może być znakomitym substytutem zróżnicowanej diety. W dzisiejszych czasach jest bardzo duża moda na zdrowy tryb życia, dlatego też warto skorzystać z suplementacji.

Po co jest Supradyn

Suplement Supradyn to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą utrzymać dobrą kondycję zdrowotną, dlatego też niezbędny jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nieprawidłowe odżywianie albo nieodpowiednia dieta może być przyczyną wielu problemów, dlatego też wszelkie niedobory można uzupełnić poprzez suplementację. W preparacie Supradyn oprócz minerałów i witamin znajdują się także koenzymy Q10, które znacząco wzmacniają organizm.

Czym są koenzymy Q10?

Koenzymy Q10 występują praktycznie we wszystkich komórkach organizmu. W dużym skrócie jest to bardzo silny antyoksydant, który skutecznie ogranicza szkodliwe działanie wolnych rodników. Warto wspomnieć także i o tym, że koenzymy Q10 uczestniczą w procesach utleniania oraz redukcji, które zachodzą w mitochondriach podczas przemiany materii. Koenzymy Q10 pozytywnie wpływają także na pracę mięśni szkieletowych i mięśnia sercowego. Dzięki suplementowi Supradyn można zwiększyć wydajność fizyczną organizmu i co najważniejsze wspomóc prawidłowe funkcjonowanie całego układu sercowo-naczyniowego.