Regulacja brwi pęsetą

Jak wyregulować brwi szybko i bezboleśnie? To pytanie zadaje sobie bardzo często prawie każda kobieta, która raz na kilka tygodni musi usiąść przed lusterkiem, by usunąć zbędne włoski z okolic brwi, nadając im w ten sposób odpowiedni kształt. Metod regulacji brwi jest obecnie dość sporo, jednak najczęstszą i najbardziej popularną z nich jest regulacja brwi pęsetą. Jak to zrobić krok po kroku w zaciszu swojej łazienki? Podpowiedź znajduje się poniżej.

Wprawa czyni mistrza

Każda młoda kobieta doskonale pamięta, gdy pierwszy raz zasiadła do usuwania zbędnych włosków przy brwiach. Nie dość, że trwało to bardzo długo to jeszcze ból przy usuwaniu każdego włoska był tak nieznośny, że trzeba było co jakiś czas robić dość długie przerwy. Po kilku latach jednak systematycznych zabiegów, dochodzi się już do takiej wprawy, że samodzielna regulacja trwa kilka minut. Panie doskonale znają kształt jaki chcą uzyskać, tym samym dobrze wiedzą, które włoski znajdują się w nieprawidłowym miejscu i które trzeba jak najszybciej usunąć.

Jak wyregulować brwi, by uzyskać odpowiedni ich kształt?

Jeśli chodzi o brwi moda w tym zakresie także bywa zmienna. Raz modne są bardzo cienkie kreski nad okiem, a raz gęste, ciemne brwi, które dają dość mocny wyraz twarzy. Obecnie jednak moda jest dość łaskawa dla pań, gdyż wskazuje, iż na topie są naturalne brwi, które muszą być jednak widoczne i dobrze wyregulowane, by pięknie prezentowały się na kobiecej twarzy. Jak wyregulować brwi w ten sposób? Wielu fachowców, w tym Trena radzi, by wziąć ołówek i wyznaczyć sobie punkty. Bazę do tego „zabiegu” będzie stanowiło oko. Kącik oka, jego środek i koniec wyznaczą bowiem najbardziej odpowiedni dla danej twarzy luk brwiowy, który nie będzie ani przerysowany, ani za mały. Jest to dość stary sposób, który cały czas jest aktualny i z którego chętnie korzystają nawet kosmetyczki.