Mydła w kostce

Naturalne mydła w kostce są wegańskimi produktami, które idealnie sprawdzą się w przypadku zarówno mycia, jak i pielęgnacji dłoni oraz de facto całego ciała. Organiczne składniki, które znalazły zastosowanie w takich produktach, jak choćby cenne minerały i zioła, wsparte przez różne składniki odżywcze, odpowiednio pielęgnują skórę.

Tego typu mydła nadają się też świetnie do cery na której występuje trądzik ale również inne dolegliwości. Mając do czynienia ze skórą skłonną do przebarwień i wyprysków także można dobrać i zastosować naturalny typ mydła dostosowany dla siebie. Mydeł takich można używać również do mycia włosów. Naturalne mydła najczęściej nie posiadają w swoim składzie składników syntetycznych i parabenów, czym przekonują do siebie miłośników natury.

Naturalne mydła w kostce do codziennej pielęgnacji

Mydła naturalne to wysokiej jakości produkty które oparte są na wysokiej jakości olejach pochodzących z roślin. Mówiąc o tego typu olejach warto wspomnieć o nierafinowanym maśle shea. Dobrym dla skóry tłuszczem, wykorzystywanym w produkcji naturalnych mydeł w kostce jest również popularna oliwa z oliwek, ale również olej kokosowy.

Do robienia mydła używa się też niekiedy olej rycynowy. W efekcie podczas korzystania w łazience z takiego mydła wytwarzana jest na powierzchni skóry gęsta, kremowa piana, wyśmienicie oczyszczająca skórę, a przy tym jeszcze zapewniająca jej odpowiednią pielęgnację. Mydło z dziegciu z kolei rozwiąże problemy natury dermatologicznej.

Dla alergików

Osobom które mają wrażliwą skórę, lub są alergikami zmagającym się z atopowym zapaleniem skóry czy też z nadmiernie suchą skórą polecane jest stosowanie delikatnego mydła zawierającego lanolinę. Takie mydło spowoduje, że nadmierna utrata wody z naskórka zostanie zablokowane dzięki odpowiedniemu natłuszczeniu. Takie mydełko zdaniem wielu jest też idealne dla dzieci. 

Mydło w kostce z wysoką zawartością lnu oraz rumianku jest genialnym pomysłem dla osób, które mają potrzebę zakupu produktu delikatnego, i bez wzmacniających zapach olejków eterycznych. Olej lniany spowoduje, że gładka skóra będzie na dodatek miękka. Ciekawą propozycją jest dla niektórych mydło, które posiada kształty takie, iż każda kostka jest inna i nie znajdzie się dwóch takich samych kostek mydła. 

Mydło z pomarańczą i rozmarynem to z kolei propozycja dla tych, którzy cenią sobie wartości wizualne. Przyciąga ono wzrok swoim kolorem i posypką z suszonego rozmarynu. W sklepach z mydłami dostępne są również okresowo kostki sezonowe.

Mydło w kostce dostępne w ofercie sprzedażowej na stronie https://a-manada.pl/mydla-w-kostce