Proszki, płyny i kapsułki do prania

Prawie w każdym domu jest dziś pralka. W sieci dostępny jest duży wybór środków piorących, w tym proszków, kapsułek i żeli, detergentów przeznaczonych do czyszczenia białych i czarnych ubrań, czy delikatnych preparatów dla niemowląt i małych dzieci.

Jakiego środka piorącego można użyć zamiast proszku?

Nie podobają Ci się efekty prania w proszku, to sprawdźmy, czego jeszcze możesz użyć:

  • Kapsułki zawierające optymalną dawkę detergentu;
  • Przyjazne dla środowiska detergenty oparte na łagodnych składnikach, które są idealne dla osób z alergią na detergenty;
  • Proszki i żele dla niemowląt, które są starannie opracowane w celu dostosowania do ich potrzeb;
  • Skoncentrowane płyny, które są używane w małych ilościach.

Jaki detergent wybrać dla niemowląt?

Delikatna skóra dziecka, która nie posiada jeszcze odpowiedniej warstwy ochronnej, jest szczególnie podatna na podrażnienia. Dlatego do prania ich ubranek możesz używać hipoalergicznych produktów takich jak ekologiczne kapsułki do prania. Specjalnie opracowana formuła specjalistycznych produktów dla niemowląt usuwa zabrudzenia z białych ubranek. Dla uporczywych plam delikatny odplamiacz może być pomocny.

Środki piorące do czarnych ubrań?

Najtrudniejszą rzeczą podczas prania ubrań jest dobór detergentów, które usuną wszystkie zabrudzenia i pomogą zachować pierwotny kolor ubrań. Aby ciemne ubrania nie straciły koloru, możesz użyć detergentów do ciemnych kolorów. Wybieraj te produkty, które są oznaczone na opakowaniu systemem ochrony koloru czarnego.