Prezent dla mężczyzny lubiącego adrenalinę

Dzisiaj coraz częściej odchodzi się od klasycznych prezentów materialnych na rzecz prezentów pozwalających przeżyć coś ciekawego i jedynego w swoim rodzaju. Kolekcjonerów wrażeń nie brakuje wśród mężczyzn, którzy lubią gdy dzieje się coś ciekawego. Poniżej kilka pomysłów właśnie na taki upominek, który da masę frajdy i adrenaliny zarazem.

Wymarzony prezent do zapamiętania na całe życie

Wymarzony prezent związany z przeżyciem czegoś naprawdę musi być dosłownie szyty na miarę. A zatem potrzebna jest pewność, że taka przygoda sprawi komuś radość, a nie przysporzy tylko masy stresu i nerwów. Jeżeli ma się właśnie taką pewność, z powodzeniem można kupić voucher na przykład na lot paralotnią lub przejazd samochodem wyścigowym po torze. Takie przeżycia na długo pozostaną w pamięci, pozwolą wyjść poza tak zwaną strefę komfortu. Dla wielu osób mogą być nawet impulsem do jakiejś większej zmiany w życiu. To również doskonały pomysł na prezent dla pary. Przykładowo lot paralotnią czy balonem, właśnie w tandemie, można podarować przyjaciołom z okazji okrągłej rocznicy ślubu.

Ekstremalny wyjazd na wycieczkę outdoorową

Coś jeszcze bardziej zaawansowanego to wykupienie wyjazdu na wycieczkę typu obóz przetrwania. Wtedy w takim klimacie można spędzić nawet cały weekend, niejednokrotnie mierząc się z naturą i swoimi własnymi lękami. Dla miłośników przygód tego typu będzie to doskonałym przeżyciem.