Pomysł na prezent dla miłośnika nowych wrażeń

Wielkimi krokami zbliża się ta część roku, kiedy to pragniemy obserwować swoich bliskich jakimiś wyjątkowymi prezentami. Dzisiaj mocny trend to darowanie przeżyć, a nie rzeczy materialnych. Idąc właśnie tym tropem z łatwością można zakupić voucher na ekstremalne przeżycia takie jak na przykład lot balonem lub lot w tunelu aerodynamicznym.

Tunel aerodynamiczny

Tunel aerodynamiczny to miejsce unikatowe, w którym można poczuć się jak w cenie z filmu science-fiction. Przygoda w tunelu aerodynamicznym z pewnością spodoba się zatem wszystkim tym, którzy uwielbiają niezapomniane wrażenia i nowości. Taki prezent możesz zamówić z prezentzycia.pl. Chwila w tunelu aerodynamicznym pozostanie na zawsze w pamięci – poczucie nieważkości i lot niczym w statku kosmicznym, to przeżycia z gruntu tych do zapamiętania na zawsze.

Przejazd wyścigowym samochodem

Inny pomysł na naprawdę ekstremalne doświadczenie to przejazd wyścigowym samochodem po torze. Doskonałe tory do jazdy samochodami takimi jak na przykład Porsche czy Lamborghini, znajdują się już w wielu miastach Polski. Dla fanów sportów związanych z motoryzacją, którzy podziwiają na przykład wyścigi w Formule 1, taka przejażdżka będzie wspaniałą przygodą i przeżyciem. Chociaż przejazd trwa zaledwie kilka minut, daje mnóstwo adrenaliny i pozytywnych emocji. Takie doświadczenie pamięta się zawsze. To doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny również z okazji wieczoru kawalerskiego czy awansu w pracy.