Mydelniczki – niezbędne akcesoria w łazience.

Dbałość o wyposażenie łazienki w detale stanowi nie lada wyzwanie. Nowoczesny bądź tradycyjny design detali niekoniecznie musi pasować do pozostałego wyposażenia pomieszczenia. Najważniejsza kwestia to funkcjonalność i praktyczność przedmiotów codziennego użytku. W tym również mydelniczek, które są nieodzownym wyposażeniem każdej łazienki. Małe, niepozorne przedmioty, bez których nie można funkcjonować.

Dozowniki mydła w płynie

Korzystanie z mydła w płynie jest bardzo praktyczną formą. Jednak wymaga to wyposażenia łazienki w mydelniczki z dozownikiem.Można je postawić bezpośrednio na umywalce bądź szafce. Praktyczną formą są dozowniki do zawieszenia na ścianie. Tego typu akcesoria sprawdzają się przy korzystaniu zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci. Łatwość ich obsługi nie sprawia żadnego problemu. Są to urządzenia, które pozwalają na oszczędne korzystanie z mydła w płynie.

Mydelniczki wiszące

Zwolennikom tradycyjnych kostek mydła przypadną do gustu mydelniczki wiszące. Główna ich ozdobą są podstawki na mydło wykonane z tworzywa sztucznego lub hartowanego szkła. Pięknie zdobione podstawki na mydło są  nakładane na stabilny uchwyt. Dzięki temu można zawsze w razie potrzeby je zdjąć i umyć z osiadających mydlin. Z kolei uchwyt wykonany jest stali nierdzewnej. Dostępne są w kolorze:

  • czarnym,
  • srebrnym,
  • złotym.

Uchwyty są mocowane do ściany przy pomocy wkrętów bądź taśmy samoprzylepnej. Możesz sprawdzić przykładowe mydelniczki na – https://lazienka-rea.com.pl/akcesoria-lazienkowe-dodatki-do-lazienki/mydelniczki.html

mydelniczki

Praktyczne zestawy do łazienek

Zestaw łazienkowy ceramiczny składa się z trzech elementów: dozownika do mydła w płynie, kubeczka łazienkowego oraz tradycyjnej mydelniczki. Wszystkie elementy zestawu wykonane są z ceramiki sanitarnej. Jego oryginalne wykończenie dopełni wystroju każdej łazienki. Bardzo praktyczny zestaw można postawić na szafce łazienkowej lub na umywalce. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej produktów będzie można wybrać taki, który najbardziej będzie pasował do aranżacji pomieszczenia łazienki. Dostępne są w kolorze czarnym oraz w złote cętki emitujące rysy marmuru.