Uwaga spoiler! Bruce Wayne to Batman?!

Batman to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w całej popkulturze. Posiada swoje własne komiksy, filmy, gry komputerowe i seriale animowane. Oczywiście przez tę specyficzną sławę nie mogło w tym wszystkim zabraknąć gadżetów Batmana. Batman gadżety mogą stać się odpowiednim prezentem dla każdego fana Człowieka Nietoperza, który w mieście Gotham walczy z przestępczością każdego rodzaju, stojąc na straży prawa i porządku.  

Dlaczego Batman?

Postać Batmana i jej wyjątkowość na tle innych bohaterów z kultury masowej opiera się na tym, że Człowiek Nietoperz to połączenie Sherlocka Holmesa, Drakuli i szkiców maszyny latającej autorstwa Leonarda da Vinci. Jest to ciekawe połączenie, jeśli spojrzymy następnie na efekt końcowy, czyli samego Batmana, który w zmieniających się standardach popkultury odnajduje się już od 1939 roku. Jest to imponujący, wieloletni wynik. 

Jakie Batman gadżety?

To kolejna wyjątkowa dziedzina, jeśli chodzi o Człowieka Nietoperza, który posiada w dziełach, gdzie występuje, szeroki wachlarz własnych gadżetów. W naszym, realnym świecie skutkuje to powstawaniem:
– gadżetów nawiązujących do arsenału Batmana,
– figurek postaci,
– innych zabawek inspirowanych podobizną Batmana. 

Możliwości jest wiele, a różni producenci gadżetów starają się wykorzystać ich pełen potencjał. Wszystko dzięki dziełom z Batmanem w roli głównej reżyserowanym przez takich znanych twórców jak:
– Christopher Nolan, 
– Tim Burton, 
– Joel Schumacher. 

W 2022 roku premierę będzie miało kolejne dzieło z Batmanem na pierwszym planie, zdecydowanie jest na co czekać.

Gadżety Batman dostępne tutaj.