Kubki Star Wars

Jeżeli na hasło Gwiezdne Wojny przed oczami zaczynają ci błyskać świetlne miecze, przypominasz sobie wygląd Sokoła Milenium, a w głowie słyszysz charakterystyczne melodie z filmów, to znak, że jesteś prawdziwym fanem Star Wars. A prawdziwy fan tej serii nie może obejść się bez tematycznych gadżetów. Czy masz już swój kubek Star Wars? Wolisz ten o oryginalnym kształcie i z pokrywką czy klasyczny kubek z filmowym motywem na grafice?

Gadżety Star Wars

Gwiezdne Wojny to jedna z najpopularniejszych filmowych serii na świecie, która ma ogromne rzesze fanów w każdym zakątku globu. Nie bez przyczyny na rynku znajdziemy ogromną ofertę odzieży, gadżetów, akcesoriów czy zabawek z motywem Star Wars, które tylko czekają ze swoją mocą, aby trafić do prawdziwego fana kosmicznej sagi.

Gadżety i inne przedmioty Star Wars dotyczą zarówno filmów kręconych około 40 lat temu, jak i tych najnowszych, już po śmierci kultowego Dartha Vadera.

Kubek i kubek termiczny Star Wars 

Wśród dostępnych gadżetów z Gwizdanych Wojen, szczególnie atrakcyjnie prezentuje się oferta na kubki Star Wars przypominające głowę Dartha Vadera, szturmowca, Boby Fetta czy R2D2, oraz wiele klasycznych ceramicznych kubków ozdobionych cudownymi grafikami ze wszystkich części sagi Gwiezdnych Wojen.

Oprócz klasycznych kubków Star Wars, z których herbata i kawa będą smakować znacznie lepiej, dostępne są również kubki termiczne Star Wars z motywem Dartha Vadera czy żołnierza Death Trooper. To którą postać z filmów najlepiej wspominasz?

Kubki Star Wars dostępne w ofercie sprzedażowej dostępnej na stronie https://www.frogles.pl/pol_m_Pomysl-na-prezent_Kubki-Star-Wars-462.html