Telefon praktyczny, czyli OUKITEL K10000

Trudno nie odnieść wrażenia, że rynek odbiorców urządzeń mobilnych znudził się (w pewnym stopniu) typowym smartfonem. Konieczność ciągłego ładowania urządzenia wcale nie jest korzystna z punktu widzenia Klienta, zwłaszcza w połączeniu z wysoką awaryjnością produktu. Swoistym odejściem od tego typu doktryny są telefony łączące w sobie funkcję smartfona i nośnika energii, jak np. OUKITEL K10000.

Ile wytrzyma bateria?

Najczęściej spotykane opinie dotyczące tego telefonu mówią o minimum 3 dniach (przy pełnym obciążeniu) i 8 dniach (przy maksymalnej oszczędności) ciągłej pracy, bez konieczności ładowania. Podział ten nie jest taki oczywisty, gdyż wynika przede wszystkim ze sposobu użytkowania smartfona. Zastosowanie np. trybu oszczędzania energii sprawia, że okres użytkowania baterii przy maksymalnym obciążeniu wydłuża się do około 4.5 dnia.

Dużo aplikacji w dużym telefonie?

Zakup OUKITELA K10000 to inwestycja dla osób, szukających typowych, praktycznych rozwiązań. Duża pojemność pamięci wewnętrznej, w połączeniu z wydajną pamięcią operacyjną sprawia, że telefon ten doskonale poradzi sobie również z dużymi i rozbudowanymi aplikacjami, zużywającymi sporo mocy obliczeniowej.

Wytrzymałość

Funkcjonalność telefonu OUKITEL K10000 widać również na przykładzie jego obudowy, która charakteryzuje się dużą odpornością na oddziaływania mechaniczne. Jest to zasługą ich trwałej, silikonowej konstrukcji, chroniącej zarówno zewnętrzne powierzchnie sprzętu, jak również jego wewnętrzne komponenty.

Podsumowując, OUKITEL K10000 jest urządzeniem przeznaczonym dla praktycznych Klientów, którym nie przeszkadza stosunkowo duża masa sprzętu.