Które książki motywacyjne warto przeczytać?

W ostatnim czasie na półkach sklepowych można znaleźć bardzo wiele książek motywacyjnych. W dużej mierze to właśnie szeroka i różnorodna oferta sprawia, że tak wiele osób ma duży problem, aby wybrać najlepsze książki motywacyjne.

Które lektury motywacyjne są warte uwagi?

W dzisiejszych czasach niestety wiele osób czuje się nieszczęśliwym, dlatego też tym bardziej warto jak najszybciej sięgnąć po najlepsze książki motywacyjne, dzięki którym będzie można naładować swoje baterie do ciężkiej pracy. Jeżeli chodzi o polskie książki motywacyjne, to w pierwszej kolejności warto sięgnąć po „Trening szczęścia” autorstwa Beaty Pawlikowskiej. W wielu polskich księgarniach można znaleźć także książkę Kingi Bogdańskiej o tytule „Mistrzyni swojego życia”.

Zagraniczne tytułu warte polecenia

Bardzo wiele książek motywacyjnych (kup online) zagranicznych autorów jest przetłumaczonych na język polski, dlatego też tym bardziej warto się z nimi zapoznać. Godnymi polecenia tytułami jest między innymi „Hell week. Siedem dni, które zmienią Twoje życie” autorstwa Erika Bertranda Larrsena oraz „Projekt szczęście” pani Gretchen Rubin. Osoby, które chcą dowiedzieć się jak pracować nad sobą i w jaki sposób osiągnąć sukces, powinny zapoznać się również z książką Anthony Robbins „Obudź w sobie olbrzyma”. Powyżej opisane książki motywacyjne trzymają w napięciu i co najważniejsze zagrzewają do działania, dzięki czemu można znacząco poprawić swoje dotychczasowe życie.