Gadżety z serialu „Gra o Tron”

Serial „Gra o Tron” zdobył rzeszę fanów na całym świecie. Jest adaptacją cyklu powieści „Pieśń lodu i ognia” amerykańskiego pisarza George’a R. R. Martina. Świetną powieścią fantasy, z której powstał genialny serial.
Opowiada o losach kilku rodzin walczących o władzę nad Siedmioma Królestwami.

Zwycięzca zasiądzie na Żelaznym Tronie, wykonanym z mieczy pokonanych wojowników. I będzie miał nieograniczoną władzę aż do Muru na północy. Umowną granicą, za którą jest kraina wiecznego lodu, dzikich ludów i potężnego niebezpieczeństwa, które nadchodzi. Waleczne rody, choć skłócone, wspólnie stawiają czoło przerażającej armii Nocnego Króla, by przetrwać.

Magia i smoki

Siła i magia tego serialu tkwi w jego bohaterach i ich zawiłych losach. Każdy z nich jest wyrazisty, dobrze zagrany i wzbudza silne emocje.
On sam i jego perypetie. Kupując gadżety gra o tron, przenosimy właśnie te emocje, wyniesione z filmu, do naszego świata. Próbujemy je na chwilę zatrzymać dla siebie.
Ilość gadżetów związanych z serialem jest dość spora. Plakaty, książki, gry, kubki, wycieraczki, pościel, breloki, biżuteria, bluzy. Także figurki głównych bohaterów i smoków.

Jon Snow prezencie

Jeden z głównych bohaterów serialu, Jon Snow z rodu Starków, wzbudzał wiele emocji wśród damskiej części widowni. Dzięki gadżetom gry o tron jego fanki mogą kupić dla siebie plakat, kubek, a nawet figurkę z jego podobizną. Będą z pewnością wyjątkowo zadowolone, gdy w prezencie otrzymają koszulkę lub bluzę z jego postacią.
Gadżety mają wielką siłę oddziaływania i sprawiają sporo radości.

Gadżety Gra o Tron dostępne na stronie https://www.frogles.pl/pol_m_Licencje_Gadzety-Gra-o-Tron-555.html