Gadżety z serialu Friends najlepszym prezentem dla każdego fana.

Serial Friends to uwielbiana przez widzów komedia o losach szóstki Nowojorczyków. Przez lata Przyjaciele zyskali grono wiernych fanów. Każdy wielbiciel zwariowanej paczki, lubi otaczać się gadżetami z serialu Friends. Lodówka udekorowana wizerunkiem szóstki przyjaciół czy notatnik z kultowymi cytatami to obowiązkowy zestaw każdego fana.

Wielbiciele serialu mają swoje ulubione postacie. Niezależnie od tego, czy jest to zwariowana Phoebe, uporządkowana Monica czy sarkastyczny Chandler – gadżety z serialu Friends trafią w każdy gust.

Każdy fan serialu chciałby kiedyś usiąść na kanapie w kultowej kawiarni, w której przesiadywali przyjaciele. Gadżety z logiem Central Perk pozwolą przenieść się w sam środek Nowego Jorku.

Wycieraczka z nazwą kawiarni przywita wszystkich gości. A zegar z napisem Central Perk przypomni o każdym spotkaniu. Poranna kawa wypita z dużego, zielonego kubka, podobnego do filiżanek, w których serwowano napoje w Central Perku, zapewni udany dzień.

Wielbiciele serialu chcieliby, żeby ich ulubieńcy wszędzie im towarzyszyli. Laptop udekorowany naklejką z motywem indyka w ciemnych okularach, wywoła uśmiech na twarzy podczas pracy. A jeśli ktoś lubi Rossa i Rachel, kalendarz ze słynnym „We were on a break” na pewno pozwoli wszędzie zabrać ulubioną parę.
Która kobieta odmówiłaby randki Joeyowi, słysząc pytanie How you doin’? Kubek z tym napisem zmiękczy każde damskie serce.

Serial Friends gadżety to kubki, magnesy, notesy a nawet wycieraczka pod drzwi. Dzięki temu każdy fan serialu otoczy się ulubionymi postaciami i stworzy swoją własną kolekcję gadżetów z szaloną szóstką.

Gadżety Friends dostępne tutaj.