Najlepsze obrączki w Białymstoku

Ślub to wielkie wydarzenie, dlatego też przygotowania do niego, często zajmują sporą ilość czasu. Jednym z ważniejszych etapów podczas ślubnych przygotowań, jest wybór obrączek ślubnych.

Złoto białe czy żółte?

Oprócz fasonu, modelu, trzeba wybrać kolor złota, w jakim będą wykonane nasze obrączki. Najczęściej kolor ten wybiera się zgodne z kolorem pierścionka zaręczynowego narzeczonej, ale oczywiście nie jest to sztywna reguła. Obecnie bardzo modne i często też wybierane, są obrączki mające zarówno fragmenty z białego, jak i żółtego złota.

 

Dodatkowo można zdecydować się na dodatkowe ozdoby na obrączkach. Często na obrączce dla panny młodej, zawarte są dodatkowe elementy, jak ozdobne kamienie czy też dekoracyjne wyżłobienia. Oczywiście, można też zdecydować się na klasyczne obrączki, które nie mają żadnych dodatkowych elementów.

 

Gdzie kupić obrączki?

Oczywiście u jubilera. W większych miastach ofert jest naprawdę dużo, przykładowo obrączki w Białymstoku, Krakowie, czy w warszawie, można dostać właściwie na każdym kroku. Niektóre salony jubilerskie, oferują także możliwość zamówienia obrączek przez internet. Przykładowo obrączek w Białymstoku nie musimy wcale widzieć na własne oczy, żeby zamówić je w Krakowie, jeśli wyjątkowo spodoba nam się oferta w internecie. Kurier dowiezie nam je pod same drzwi, a dodatkowo mamy gwarancję, że obrączki można będzie poszerzyć lub zmniejszyć, jeśli rozmiar nie będzie pasował.