Modny dodatek do codziennej stylizacji, czyli naszyjnik z literką

Naszyjniki od wieków stanowią jeden z najpopularniejszych ozdobnych elementów garderoby kobiet i mężczyzn. Co jakiś czas pojawiają się nowe trendy dotyczące rodzajów zawieszek, jakie umieszcza się na łańcuszkach. W obecnych czasach bardzo modne stały się naszyjniki z literkami. Jakie modele są dostępne w sklepach, do jakich stylizacji będą pasować i dla kogo tego rodzaju biżuteria będzie idealnym wyborem? O tym w dalszej treści artykułu.

Jak to się nosi?

Wielorakość sposobów, które można zastosować przy personalizacji naszyjników z literkami, jest imponująca. W Vezzi dostępne są modele właściwie z każdego kruszcu, także nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem swojej ulubionej opcji. 

Wiele z naszyjników posiada dodatkową ozdobę w postaci kamienia szlachetnego. Warto zwrócić na to uwagę i dopasować ten element do niezmiennych akcesoriów, takich jak:

  • pierścionek zaręczynowy
  • okulary
  • zegarek

Chcąc zachować minimalistyczny efekt, można nosić tylko jedną literkę. Dla osób lubiących większą ekstrawagancję dobrym pomysłem może się okazać ułożenie kilku zawieszek tak, żeby tworzyły jakiś wyraz. 

naszyjniki z literkami

Dla kogo naszyjniki z literką będą dobrym wyborem?

Jest to na tyle uniwersalna ozdoba, że nie sposób przypisać jej przeznaczenie konkretnej grupie klientów. Sprawdzi się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Niezależnie od ich wieku. Naszyjnik z literką może być doskonałym pomysłem na symboliczny prezent dla bliskiej osoby lub osobistą formą wyrazu swojej osobowości.