Bransoletka z grawerunkiem – jaką wybrać?

Grawerowane bransoletki to doskonały pomysł na prezent na wiele okazji. Grawerowanie biżuterii nadaje jej bardziej osobistego wyrazu. Taką bransoletkę możemy podarować naszej mamie na Dzień Matki, lub podarować koleżance, aby podziękować za towarzystwo i pomoc w trudnych chwilach. Ale nie zapominajmy o naszych ludziach. Biżuteria męska jest coraz bardziej popularnym dodatkiem wśród mężczyzn.

Jakie wydarzenie warto upamiętnić grawerem na biżuterii?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi i właściwie nic nas nie ogranicza – może to być rocznica ślubu lub pamiątka z pierwszego wspólnego wyjazdu. Wybór okazji zależy tylko od nas i od chwili, która jest dla nas wyjątkowa. Oficjalne uroczystości, takie jak zaręczyny, śluby czy chrzciny z pewnością zapadają w pamięć, ale można je również podarować jako pamiątkę, prezent walentynkowy lub urodzinowy na pierwsze spotkanie lub wspólne wakacje. Bransoletka z grawerunkiem z oferty https://mokait.com.pl/bransoletki-z-grawerem to świetny sposób na zatrzymanie ważnych chwil na dłużej, wspominanie ich i cieszenie się nimi nawet po latach, zwłaszcza w obliczu nieubłaganego upływu czasu.  Grawerowana bransoletka to także wspaniała pamiątka, którą możemy przekazać przyszłym pokoleniom.

bransoletka z grawerunkiem

Bransoletka z grawerunkiem – jak dobrać odpowiedni rozmiar bransoletki?

Wybór odpowiedniego rozmiaru bransoletki zapewni wygodne dopasowanie i pozwoli maksymalnie wykorzystać nowy zakup. Zbyt duża bransoletka z grawerem może zsunąć się z nadgarstka i spowodować jej utratę, a zbyt mała bransoletka może się ściskać i powodować dyskomfort podczas noszenia. Najlepszym sposobem na wybranie odpowiedniego rozmiaru bransoletki jest zmierzenie obwodu nadgarstka i dodanie od jednego do dwóch cm w zależności od tego, jak chcesz nosić bransoletkę lub w przypadku bransoletki kombinowanej: ile charmsów planujesz nosić. Obwód nadgarstka możesz zmierzyć taśmą mierniczą lub sznurkiem, który później zmierzysz linijką lub taśmą mierniczą. Nadgarstek powinien znajdować się tuż nad kością, mierzony w najszerszym miejscu.